KONST / Litografier / Färglitografi 9478697
nr 947 8697
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Rune Jansson, himmel o hav, signerad, motivet: 32x41
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:13:32
8/3 15:51:01